KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8846101
nr 884 6101
Akvarell
signerad. , motivet: 47x67
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 mars 2014
kl 19:40:30
300 kr
400 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr